ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://montovanedomy.com/

Úvodní stránka > Aktuality > Připravujeme:

Připravujeme:

Dřevostavba bungalow beatus       Během blízké doby bychom chtěli doplnit katalog o několik dalších domů a také o další články s potřebnými informacemi o montovaných domech. Jedním z nich bude patrový dům Longus, vhodný i pro pasivní variantu a cenově velmi přijatelný bungalov Beatus. (obrázek vpravo).

 

       Na veletrhu "Dřevostavby 2011" mělo veliký úspěch promítané video "Stavba domu na klíč za 19 dnů". Z tohoto filmu jsme připravili seriál fotografií a můžete se na něj podívat  v sekci >


>Techologie>Jak stavíme dům. Mnoho návštěvníků bylo překvapeno, že kvalitní dřevostavbu lze postavit k nastěhování za tak krátkou dobu.

 

       Možná jste na tomto webu zatím nenašli potřebné články, informace a data, které slibují a naznačují názvy sekcí a podsekcí. Tyto stránky jsou ve výstavbě a chtěli bychom ve velmi krátké době doplnit alespoň základní informace, které potřebujete k výstavbě svého rodinného domu.

 

       Pokud potřebujete něco konkrétního vědět, prosím vložte dotaz v poradně nebo nám napište. Pomůže nám to lépe uspokojit vaše potřeby a účelněji vám poskytnout chybějící informace.Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. Října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 608 415 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz