ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://montovanedomy.com/


Novinky

Představujeme vám další oblíbené montované domy, které jsme zařadili do našeho katalogu . 

 

 Levný bungalov Tutus

Tento montovaný domeček je postaven v Německu a je skvělým řešením pro rodinnou situaci, kdy děti se již postavily na své vlastní nohy a občas se vracejí na víkend nebo vám pro potěšení "půjčí" na pár dnů své ratolesti.


Pro ně slouží pokoj pro hosty, který samozřejmě můžete využívat jako pracovnu nebo fitness.

 

       Dřevostavba neobsahuje žádné zbytečné prostory tak, aby nebylo příliš mnoho uklízení a aby život byl v rámci možností co nejkomfortněší.

Katalogový list montovaného domku TUTUS

 

 

 

Montovaný bungalov Ordos 2

Montovaný bungalow Ordos

       Jestliže jste koupili parcelu, která má přístupovou cestu na jihu, pak máte omezený počet typů domů, který si můžete vybrat. Jedním z nich je montovaný dům Ordos. O tom, jak by měly být orientovány pokoje vzhledem ke světovým stranám si můžete přečíst zde.

 

       Tento bungalov vám poskytne spoustu obývacího prostoru, pracovnu, velikou technickou místnost, kterou můžete využít i pro tepelné čerpadlo, rekuperaci nebo kotel na biomasu a integrovaný zásobník teplé vody. U ložnice rodičů je šatna, dětský pokoj je spolu s obývacím pokojem orientovaný na jih a poskytne prostor jednomu nebo i dvěma dětem.

                                                                                   Katalogový list montovaného domu Ordos

 

 

 Montovaný dům Longus

Montovaný dům Longus

Další novinkou je Longus - dům moderního vzhledu, kompaktních rozměrů a vysoké užitné hodnoty. Přesně takový, jaký si investoři vysnili. Jak vznikala studie domu longus a jak je dobré spolupracovat s architektem nebo projektantem už při výběru a návrhu domu, se můžete dočíst zde.

 Katalogový list dřevostavby Longus.

 

 

 

 

montovaný dům stylus Rodinný dům Stylus

       Kompaktní dřevostavba Stylus je velmi účelný a komforní dům. V obývacím prostoru přízemí najdete vše, co potřebujete pro volný čas i dopočinek. Navíc je zde pokoj pro hosty nebo pracovna. Zádveří je dostatečně veliké a můžete zde uložit jak obuv, tak i oděvy.

       V podkroví jsou situovány ložnice rodičů, dva dětské pokoje a prostorná koupelna. Dětské pokoje jsou rozděleny asymetricky,  takže případně i tři děti budou mít dostatečný prostor. Je však také možné příčku mezi pokoji posunout a poskytnout dvěma dětem přibližně stejně velikou podlahovou plochu.

Katalogový list montovaného domu Stylus

  

 

Døevostavba Optimus

 RD Optimus

       Další novinkou v našich v nízkoenergetických dřevostavbách je dům Optimus. Jde o kompaktní rodinný dům, který v základním provedení má v přízemí bytovou jednotku 3+1, v dobudovaném podkroví pak mohou být další dva větší pokoje a sociální zařízení. Vznikne tedy jednotka 5+1.

 

       Jde o velmi dobré řešení pro různé životní situace (více zde). Připravujeme také úpravu tohoto domu s klasickou sedlovou střechou (přesah střechy přes štítové zdi). Navíc tento dům je modulární a velmi pružný. Lze ho rozšiřovat v obytné, sociální i ložnicové části přesně podle vašich přání a potřeb. Určitě jej lze zařadit mezi tzv. rostoucí domy.

Katalogový list nízkoenergetické dřevostavby Optimus

       Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. Října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 608 415 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz