ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://montovanedomy.com/

Úvodní stránka > Aktuality > Představujeme nízkoenergetický dům Optimus

Představujeme nízkoenergetický dům Optimus

      

             Často trávíme dlouhé rozhovory s investory o tom, jaký dům si mají vybrat. V různých fázích života by potřebovali různě veliké domy:

 

       Když jsou mladí, zpravidla mají malé děti, které by měly být poblíž rodičům a také peněz na investice moc není. To by se hodil dům malý, takový 3+1 s garážovým stáním a nějakou místností na zahradní a sportovní nářadí.


 

       Až děti povyrostou, potřebují více místa a určitou samostatnost. To by se hodil dům větší, aby měl každý samostatný pokoj a kdyby zbyla ještě nějaká místnost jako pracovna (nebo trucovna:-), to by bylo úplně optimální. Tak aspoň 5+1. 

 

       Pak se děti vdají nebo ožení a dům je najednou prázdný, rodiče tam žijí zase sami dva, jen občas na víkend nebo na nějaký týden prázdnin je dům plný a zpravidla více, než dříve.

 

       Taky je třeba uvážit, že člověk jednou bude starý a že do schodů se moc nebude chtít. Mít vše v přízemí, přístupné, bezbariérové...

      

       Všechny tyto požadavky ideálně splňuje nízkoenergetický dům Optimus. Je to tzv. "rostoucí" dům, který se umí přizpůsobovat vašim požadavkům. Přízemí vám poskytne plnohodnotnou bytovou jednotku 3+1, s bezberiérovým přístupem, pokud se venkovní schodiště nahradí rampou.

 

       Když je třeba více místa pro děti nebo pro vaše koníčky, můžete snadno dobudovat podkroví a pak tam budete mít další dva veliké pokoje a sociální zařízení. Vy můžete mít stále ložnici, pracovnu, koupelnu a vše další v přízemí, aniž byste museli do schodů. A děti a vnoučata ať si dělají nahoře skoro co chtějí.

 

Montovaný dům Optimus je prostě optimální v každé fázi vašeho života.

Katalogový list nízkoenergetického RD Optimus 1 (bez zařízeného podkroví)

Katalogový list nízkoenergetického domu Optimus 2 (se zařízeným podkrovím) (připravujeme)

 Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. Října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 608 415 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz