ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://montovanedomy.com/

Úvodní stránka > Ceník > Ceny projektů rodinných domů

Ceny projektů rodinných domů

       Projekt je první položka (vyjma pozemku), který budete jako investor rodinného domu platit. A určitě budete chtít, aby stál co nejméně. Nejlépe aby byl zadarmo:-). Že ve skutečnosti není nic zadarmo, to všichni víme. 

 


        Projekt pro stavební povolení stojí 59 000 Kč bez DPH včetně všech profesí, které se v domě vyskytují. Je přitom jedno, jestli jde o dům přízemní, patrový, malý nebo veliký. To proto, abyste opravdu mohli bydlet v originálním domě, podle svých potřeb a přání, abyste se nemuseli přizpůsobovat nějakým typům.

 

       Ke stavebnímu povolení budete ještě potřebovat dům osadit na parcelu a vyprojektovat přípojky, které musí schválit správci sítí, na které se budete napojovat. Tyto součásti projektu zpravidla stojí kolem 15 až 20 tis. Kč.

 

      Pokud byste chtěli pomoci s vyřízením dokumentů k územnímu a stavebnímu řízení, pak to je také možné. Tyto služby stojí od 10 do 20 tis. Kč podle složitosti a náročnosti.

 

       A co když už máte projekt pro zděný dům, máte vyprojektované přípojky a vyřízené stavební povolení a chtěli byste se rozhnodnout pro dřevostavbu? Je to možné. Pošlete nám svůj projekt zděného domu, my dům zhotnotíme, zda je možné ho vyrobit naší technologií, naceníme a pokud budete souhlasit,  vypracujeme výrobní dokumentaci montovaného domu za 10 tis. Kč. A můžeme začít stavět na připravených základech.

 

       Totéž platí o projektu dřevostavby, kterou jste si nechali zpracovat jinde. Nutno však říci, že ne vždy to je možné. Každá firma má svoje technologické a výrobní postupy, technické limity, ale to zhodnotíme před podpisem smlouvy.Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. Října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 608 415 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz