ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://montovanedomy.com/

Úvodní stránka > Chci bydlet > Studie a projekt > Proč mít vlastní studii?

Proč mít vlastní studii?

Každý člověk je jiný

       Každý je jedinečný, má různé potřeby, různé zájmy a životní standard a také vkus. Co vyhovuje jednomu, nemusí být dobré pro druhého. Studie rodinného domu 

Individuální dům může být levnější o statisíce korun!

       Představte si, že jste našli typový dům, který vám skoro vyhovuje, jen je delší o 1 m, než byste potřebovali. Při šířce domu 10 m to je 10 m2, které platíte navíc. Průměrná cena podlahové plochy je 20.000 Kč,  za dům zaplatíte tedy navíc 200 tisíc korun. Kdyby dům byl patrový, pak byste s individuálním projektem mohli ušetřit cca 400 tis. Kč!

 

 

Individuální projekt není dražší

       Alespoň ne u nás. Jsme si vědomi, že máte nárok bydlet v domě podle svých potřeb a přání. Proto cena projektu dle katalogu, jejich úpravy i individuální projekty jsou za jednotnou cenu. A každý dům, který stavíme, je originál. Žádné tuctové typovky!

 

Ani ze stovek typových projektů nemusíte najít ten správný pro sebe.

       Máte svoje potřeby a nároky. Počet obytných pokojů, jestli chcete dům přízemní nebo s podkrovím, moderní nebo klasický styl. Navíc dům má vždy vazbu na parcelu, přístupovou cestu, okolní komunikace (hlučnost), svažitost terénu. To vše ovlivňuje výběr domu. Kombinací těchto faktorů dostaneme přes 40 000 variant! Vhodný dům se hledá těžko a téměř vždy si řeknete: "Tenhle by se mi docela líbil, ALE tohleto mi nevyhovuje". U nás nemusíte dělat kompromisy.

 

       Jak se tvoří studie rodinného domu?

       Kolik stojí studie montovaného domku?

 

Objednejte si studii vašeho nového rodinného domu!

 Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. Října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 608 415 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz