ADEKO

ADEKO - rodinné domy na klíč, projekty: http://montovanedomy.com/

Úvodní stránka > Technologie > Kvalita a certifikáty > Co je Asociace dodavatelů montovaných domů - ADMD?

Co je Asociace dodavatelů montovaných domů - ADMD?

asociace dodavatelů montovaných domů

     S rostoucí poptávkou po dřevostavbách se "vyrojilo" spoustu firem, které montované domy dodávají. Kvalita stavěných domů je od různých firem různá. Dá se říci obecně: čím menší firma a čím levnější dům, tím bude méně kvalitní. Některé věci nelze ošidit a když, tak jen na úkor kvality.
 

 


       Aby se klient mohl snadněji orientovat na trhu s montovanými domy, založila skupina firem otevřené sdružení  ADMD, které má za úkol dbát na kvalitu dřevostaveb svých členů. Členem se může stát kterákoliv firma a člen ADMD se dobrovolně zavazuje, že získá Dokument národní kvality (DNK), který zaručuje, že stavba bude mít určitou kvalitu a že umožní kdykoliv kontrolu kvality prováděné dřevostavby.

 

        Jestliže oslovíte firmu a jednáte s ní o dodávce dřevostavby na klíč, ptejte se, zda jsou členy ADMD a jestli jejich domy mají "Dokument národní kvality". Jestliže ne, už je to pro vás upozornění, že kvalita za nabízenou cenu nemusí být dostačující!

 

Chtějte "Dokument národní kvality" pro dřevostavbu!Adeko projekt s.r.o., Ul. 28. Října 168, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory (ukázat na mapě)
tel./fax: 596 781 470, mobil: 608 415 129
e-mail: adeko(zavináč)adeko.cz, Kontaktní formulář, Tisk
stránky od www.diarek.cz